Včera jsem zadělala na chleba a momentálně se peče v troubě. Jinak to stojí za starou belu. Poté, co jsem si teď ráno projela zprávy, se nestačím opět nepěkně a neslušně vyjadřovat na adresu Bureše, vlády a víceméně i opozice. Ano, čínská chřipka tu řádí. Ale tak nějak se mi zdá, že vláda, potažmo Bureš, tu řádí mnohem, ale mnohem více a hůře. Například nám nikdo nevysvětlil, proč látkové roušky už nestačí – to jsme se v nich rok dusili zbytečně? Nejčastějším místem nákazy je tedy prý rodina a zaměstnání – takže necháme otevřené fabriky a zavřeme malé obchody! To určitě pomůže. Existují přece e-shopy!
EU zakazuje v rámci spasení světa i plastová brčka, a mezitím se nám hromadí neuvěřitelná množství odpadu ze zásilek. (Osobní zkušenost – manžel si objednal spoustu techniky, aby se mu doma lépe pracovalo; takže včera jsme prakticky zaplnili popelnici na plast i popelnici na papír odpadem ze dvou monitorů, jedné klávesnice a jedné myši.)
Ani nemluvě o objednávání bot! Já si vždycky vyzkouším padesát párů, než mi jedny jakž takž jsou. Tak teď možná konečně díky vládě a straně uskutečním svůj dávný sen a začnu chodit bosa:-D. (To přirozeně trochu přeháním, zatím mám v čem chodit, ale nemusí na tom tak být každý.)
Jdu vyndat ten chleba z trouby.