Milí a vzácní přátelé,
Dnes proběhly adventně-protestní akce ve více než 200 obcích! Prohlášení spolu se seznamem 30 chvilek pro demokracii najdete zde. Pochody v krajských městech se uskuteční ve čtvrtek 19. 12.

A máme tu jednu změnu. V úterý v 18.00 se podle plánu potkáme na Václavském náměstí. Odtud se však nově vydáme POCHODEM přes Národní třídu, Husovu ulici, třídu 17. listopadu a Čechův most až PŘED ÚŘAD VLÁDY. Pochod bude ukončen o 200 metrů dál na Klárově, kde od cca 19.15 vystoupí zástupci demokratických stran.

Toto rozhodnutí jsme učinili ze dvou důvodů. Prvním z nich je velký pozitivní ohlas na minulý pochod spojený často s návrhem jít příště do Strakovy akademie. Druhým důvodem je, že pozvaní zástupci demokratických stran mají až do 19.00 jednání sněmovny, pročež by se na Václavské náměstí nestihli dostavit. Nemohou-li oni za námi, vydáme se my za nimi. Díky pochodu na Klárov, který je od sněmovny kousek, to navíc časově hezky stihneme – první politici vystoupí kolem 19.15.

Takže: kdo si chce užít i pochod – ať dorazí už v 18.00 na Václavák. Pokud Vám jde hlavně o vystoupení politiků, kteří nás osloví se svou vizí, doražte po 19.00 na Klárov poslechnout si, jaká bude BUDOUCNOST BEZ BABIŠE!

Za tým Milion chvilek pro demokracii
Mikuláš Minář

P. S. Pokud chcete, vezměte si s sebou jakýkoliv obrázek straky – můžete ho zanechat jako vánoční nadílku před Strakovou akademií.